Yeni Kullanıcı Kaydı

e-Servis hizmetlerinin tamamından yararlanabilmeniz için ücretsiz bir kullanıcı hesabına sahip olmalısınız. Aşağıdaki kısa formu kullanarak kayıtlı kullanıcı olabilirsiniz. Bu sizi tanıyabilmemiz içindir. Eğer bir hesap açtıysanız ve bir şekilde bu hesabı kullanımıyorsanız lütfen yeni hesap açmayın; hesabınızı yeniden aktive edin veya bizimle irtibata geçin.


Hesap Türü
Ad
Soyad
İl & İlçe
e-Posta Adresi
e-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay

e-Servis hesabı ile ilgili yapabileceğiniz diğer işlemler;


Kullanıcı hesabınızı doğrulamadan yapabileceğiniz işlemler sınırlıdır. Yeni destek kaydı oluşturabilmek için hesabınızı doğrulamalısınız.

Doğrulama e-posta mesajları çeşitli sebeplerle size geç ulaşabilir veya önemsiz e-posta klasörlerine düşebilir. Çoğu kez kullanıcıların e-posta adreslerini yanlış yazmaları sebebiyle aktivasyon mesajlarını alamadıkları da bilinmektedir. Eğer hesabınızı uzun süre aktif edemezseniz, öncelikle oturum açıp adresinizin doğru olduğundan emin olun. Adresiniz doğru ise yeniden aktivasyon mesajı isteyin ve mutlaka önemsiz posta klasörlerinizi kontrol edin.

Buna rağmen başarılı olamıyorsanız lütfen admin@cizgi-tagem.org adresine mesaj atabilirsiniz.

Başarısız aktivasyon denemeleri sistemimiz tarafından izlenmektedir. Olası sorun siz üye olmaya çalışırken çözülmüş de olabilir.

Çizgi RMA Ekibi

Lütfen bekleyiniz!